Weselny Drink Bar

Weselny DrinkBar- Wedding Bar


Marzy Ci się obsługa barmańska rodem z amerykańskiego filmu? 

Rodzinna atmosfera i personel, który zadba o to, by goście weselni wspaniale się bawili? 

Dobrze trafiłeś! 

 

Nasza usługa to nie tylko koktajle, o których biesiadnicy będą mówić jeszcze długo po zakończeniu wesela, to także ludzie, na których możesz polegać. Ponadto gwarantujemy, że bogaty wybór, atrakcyjnie poddanych drinków na bazie własnoręcznie przygotowywanych kordiali owocowych zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

 

„Jak dobrać drinki na wesele?"- to chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań. 
Mamy dla Ciebie odpowiedź! I to nie tylko w postaci rozpiski w PDFie.

Otóż, po podpisaniu zamówienia umówimy się na bezpłatną degustację, podczas której masz możliwość stworzenia idealnego dla siebie i swoich gości menu!

A sprawa nie jest prosta - wybór zależy od Twoich potrzeb, od budżetu, tego, co najbardziej Ci smakuje. Ale spokojnie, pomożemy Ci rozeznać się w gąszczu barmańskich nowinek, podpowiemy, za co warto więcej zapłacić – i co wybrać, jeśli masz niewielki budżet.

Mówimy po ludzku, bez tajemniczych skrótów i technicznego żargonu. Nie musisz nic wiedzieć o barmaństwie, żeby wyjść z konkretnymi poradami.
Nie mamy też żadnych umów z firmami alkoholowymi, które w jakikolwiek sposób wpływałyby na nasze polecenia. Będzie subiektywnie, szczerze i tak jakbyśmy doradzali najlepszemu przyjacielowi.

 

Jest również wiele opcji wyboru aranżacji barowej, staramy się dostosować wyglądem do wystroju sali weselnej i wyboru Pary Młodej.

Z nami nie ma, że „nie można”, na pewno się dogadamy! Jesteśmy elastyczni.

Jeśli nie masz czasu na wypisywanie formularza po prostu zadzwoń-

tel. 512 922 232. Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie.

Chętnie umówimy sią na spotkanie połączone z degustacją :)

Sprawdź w galerii zdjęć jak wygląda nasz weselny drink bar!